NM/LM i Bergen 5.-7. februar

Norgesmesterskapet og Landsmesterskapet i kunstløp – 2016.

Liv Nora, Maria, Marie, Ingeborg, Marianne og Isabell

Liv Nora, Maria, Marie, Ingeborg, Marianne og Isabell

Norgestoppen i kunstløp skal sammen med 70 løpere fra 11 klubber i Norge konkurrere i ulike klasser. Fra SKK deltar Ingeborg Børve Angelskår og Marie Haas i NM (klassen Junior). I LM deltar Maria Bjørkli, Marianne Dretvik (klassen Novice) Liv Nora Larsen (klassen Debs) Isabell Mathiassen (klassen Basic)
Åpningsseremoni fredag, 5.2, kl.14.00. For våre løpere er Debs og Novice først i ilden med sitt kortprogram på fredag. Lørdag er det Junior med sitt kortprogram og Basic med friprogram. Søndag blir det friprogram for Debs, Novice og Junior  Det blir live streaming av konkurransen så vi kan bite negler og følge med direkte, for resultater kan du følge med her
Sara og Danguole drar som trenere – vi ønsker hele laget vårt LYKKE TIL!