Peter Pan skapte magi i Siddishallen!

For et SHOW! for noen løpere – koreografer og frivillige

Takk til publikum som setter ny solid publikumsrekord på begge forestillingene!

SKK juleshow siste søndag før julaften er TRADISJON. På programmet i år stod Peter Pan. Alle klubbens grupper var med, fra skøyteskole til Eliteløperne!

Våre dyktige koreografer: Marie, Sanna, Therese og Andrea har gjort en kjempejobb. Foreldre har stilt som frivillige dag (og natt) for å få showet og logistikken i havn. Søndag startet med generalprøve, tålmodige løpere (små og store) ventet på tur. Spill og pizza i pausen, og to forestillinger på ettermiddagen. VM finalen ble ofret for juleshow, og vi er veldig stolte over resultatet. Fantastisk jobbet alle sammen! SKK me e rå!

Alle bildene er tatt av Ørjan Dalseth, du finner flere bilder på klubbens fotogalleri: https://www.flickr.com/photos/stavangerkunstlop/sets/